Založ si blog

Novoročný insitný horoskop na r. 2014. 1. časť.

Tento horoskop platí univerzálne pre všetky znamenia, takže ak ste napríklad Panna, pozorne si prečítajte aj horoskop Váh, Blížencov a ostatných. Môže sa Vám kľudne stať to isté, čo je súdené im. V r. 2014 ide každému hlavne o prežitie. Takže sa ten rok snažte prežiť s nadhľadom, zdravím a v dobrej nálade. Najdôležitejšie pre rok 2014 je šťastie, ktoré je rovnako dôležité, ako zdravie (netrvám na tom). Pamätajte, že tí na Titaniku boli všetci viac-menej zdraví. Chýbalo im viac šťastia… 

Kozorožec                                                                                                         

To bude rok! Škoda, že Vám nemôžeme prezradiť podrobnosti, nasmiali by sme sa už teraz. Pokračujte v hľadaní pokoja a mieru. Niektorí ich nosia v sebe, skúste si to stiahnuť od nich. Ste veľké dieťa a ľudia Vás budú mať radi. Viac- menej. Ste tvrdé palice a nie je jednoduché s Vami vyjsť. Z povolaní si vyberajte také, v ktorých ste platení za kritiku a odhaľovanie nedostatkov, či dokonca zločinov. Prácu si domov ale nenoste… Ste náchylní na prechladnutie, preto nespávajte sami. Alkohol nie je Vaším dobrým radcom, aj keď hviezdy nám naznačujú, že veľa znesiete. Ak Vám môžeme radiť, pite iba dovtedy, kým ste vtipní a zábavní. Ak sa okolie už nesmeje, prejdite na minerálku. Ak si chcete udržať tých pár priateľov, ktorí Vám zostali, tak Vašu snahu povedať každému rovno do očí, čo si o ňom myslíte, trochu kroťte. Vám tiež nehovorí každý, čo si o Vás myslí. Celý rok sa snažte hlavne nikoho nenaštvať, čo si vo Vašom prípade vyžaduje nadľudské úsilie. V partnerských vzťahoch bacha na pokušenia. Ak už partnera musíte podviesť, tak diskrétne a s ochranou. Určite si neberte vzor z Amerických filmov a nevykecajte mu to hneď na druhý deň. Iba tak môžete prežiť dlhodobý a šťastný vzťah. V práci opatrne. Ak chcete mať vlastný názor, vypočujte si ten šéfov a jednoducho si ho osvojte. Naučte sa robiť si žarty aj zo seba a nechajte tak činiť aj Vašich blízkych. Dosiahnuť harmóniu v živote aj v práci je jednoduchšie, ako si myslíte. Nechajte ostatných, nech rozprávajú a Vy sa iba usmievajte a prikyvujte. 

 

Vodnár

Rok príležitostí, vzruchov a rôzne dobrých správ. Teda väčšinou dobrých. Všetko, čo Vás stretne, každý problém, vyriešite. Iba niečo odložíte na neskôr. Niečo nevyriešite hneď a niečo nevyriešite vôbec. Dobrá správa je, že časť toho, čo nevyriešite sa vyrieši samo a časť vyrieši za Vás čas. Ďalšou dobrou správou je, že to čo nevyriešite vôbec, si vlastne ani nezaslúži, aby ste sa tomu venovali. Vášmu zdraviu venujte pozornosť, ale nepreháňajte to, ste na tom celkom dobre. Lekárom nedávajte úplatky a tí, ktorí ste sami lekári, Vám hviezdy radia, žiadne nebrať minimálne do 10. Januára. Prečo? No vtedy ste ešte po lyžovačkách a dovolenkách. A aj po návrate buďte opatrní… Vo vzťahoch sa doširoka otvorte, Tí ktorí ste zase otvorení až moc a toto sa týka aj tehotných žien, dajte pozor aby Vám neodtiekla plodová voda. V r. 2014 privedú mnohé z Vás na svet krásne deti. Snažte sa ich dlho kojiť, aby boli zdravé. Tie, ktoré fajčíte, prejdite počas tehotenstva na zdravšie spôsoby. Budete šťastní, hraví a invenční (plní nápadov). Nápady si zapisujte, pretože jeden z nich je ten, čo Vás posunie ďalej. Problémom je, že zabúdate, čo ste si kde zapísali, tak si urobte najprv systém v tomto. Vo vzťahoch sa vyhýbajte prezradeniu, hlavne ak Váš partner je zadaný. Sukničkári, vy sa vždy presvedčte, kde má byt Vašej aktuálne vyvolenej balkón. Obom vám to môže zachrániť život a aj vzťahy. V práci pozor na nových kolegov, zistite si, či to nie sú Barani, Kozorožci, Býci a Levy. Tieto znamenia Vám môžu nielen pokaziť nielen postup, ale aj náladu. Vo finančných otázkach si nenechajte radiť. Ak pri pohľade na stav účtu pociťujete chvenie v žalúdku, vedzte, že sa to zlepší v letných mesiacoch. Očakávame totiž oteplenie a s ním ruka v ruke prídu aj nižšie účty za vykurovanie. Investíciám sú hviezdy naklonené do konca Februára. Tí čo podnikáte, a ste v zisku nechajte si niečo aj na zaplatenie daní. Tí, ktorí v zisku nie ste, nezabudnite platiť dane aj zo straty… Nebojte sa cestovať. Je to jednoduché. Zistíte si odchody autobusov a svet je pre Vás otvorený. Tí, ktorí máte auto, nezabudnite na nálepky a poistenie. Predpísanú rýchlosť je dôležité dodržovať vždy, keď Vás merajú. Energiu si dobíjajte jedlom, pitím a spánkom, ale však to Vy už viete. Vybíjajte si ju zvýšenou duševnou činnosťou, ale nevyhýbajte sa ani práci. Veľa športujte, ale pozor, keďže hviezdy ukazujú nejaké natiahnuté svaly, dobre sa vždy rozcvičte.

 

Ryby

Tak toto je Váš rok! Keďže ste ale ctižiadostiví, Váš bol aj ten minulý a netreba sa báť ani o ten ďalší. Ste veľmi emotívni, prchkí a vznetliví, myslite na to pred každou debatou. Základom je zhlboka dýchať a snažte sa dovoliť Vášmu oponentovi, aby mohol dokončiť aspoň nejakú vetu. Áno, my vieme, ste prediktívni a po vypočutí prvého slova už viete, čo chce povedať, tak načo zbytočne strácať čas. Ak ho však necháte dokončiť vetu, veľakrát zistíte, že chcel povedať niečo úplne iné…  Rozmýšľajte, kým niečo poviete, ušetrí Vám to neskôr veľa vysvetľovania. Viete sa prispôsobiť každému prostrediu a všade sa snažíte pre seba vyťažiť maximum. V práci nemáte problémy s prácou. Podmienkou je, aby Vám práca bola aj koníčkom. Ste organizačné talenty, ste výreční ale empatia, umenie vcítiť sa do pocitov iných, tam máte trochu rezervy. Radi ste stredobodom pozornosti, vyhýbajte sa prílišným excesom, nočný život sa snažte zakončovať s jasnou hlavou. Každý večer zaspávajte v posteli. Ale tiež to nepreháňajte. Posteľ nie je bezpečným miestom. Prečo? 70% ľudí umrie práve v posteli… V láske Vás čaká veľa vzruchov, podnetov a príležitostí a dobrou správou je, že niektorým podľahnete. Vzťahy nie sú Vašou silnou stránkou, pre Vašu mániu majetníctva. Zatiaľ sa teda orientujte na kvantitu, ako Čína v pingpongu a snažte sa spojiť príjemné s užitočným. Nakoniec môže z toho vyjsť aj nejaký vzťah. Osudové stretnutia na začiatku často vyzerajú banálne. Nemýľte si lásku so sexom. Sex však robte vždy s láskou. Presnejšie, všetko robte s láskou. Nevnucujte svoje názory iným, počkajte, nech si ich osvoja sami. Peniaze sú kľúčovou energiou vo Vašom živote, myslite na ne v dobrom a oni si k Vám nájdu cestu. Chovajte sa k nim z úctou, aby boli radi vo Vašej prítomnosti. Prestaňte kopírovať vládu a štátny rozpočet a míňať viac, ako zarábate. Áno, človek môže mať všetko. ak však chce iba to, čo môže mať… Pre zlepšenie psychickej kondície je najlepšia telesná námaha. Pohyb všetkého druhu. Zdravie je kľúčom k vyrovnanej náture. A pre zdravie všeobecne, ako nám to prízvukovala stará mama, je najlepšie mať: Nohy v teple, hlavu v chlade a brucho v hlade…

 

Baran                                                                                                                                                                                                            Na začiatok dobrá správa. Baran aj v Novom roku zostane baranom… O Vás sa nebojíme, bločky si odkladáte, v zmluvách čítate aj malé písmená. Ste poriadkumilovní a punktičkárski, sedí Vám povolanie Hlavný kontrolór. Jedzte všetko, ale nepriberajte. Teplo sa obliekajte a noste zo sebou vreckovky. Z umenia máte najradšej obrazy na bankovkách. Vôbec si to ale nevyčítajte, tak veľa ich zase nemáte… Pozor na falošných priateľov. Keďže ich ale od tých druhých nerozoznáte, namontujte si do spálne kameru. Ste veľmi pracovití a máte radi vo veciach jasno. Preto tie konflikty. Pre Vás je dôležité osvojiť si heslo: Nevyčítaj, nekritizuj, neposudzuj. A nesťažuj si. Kvôli tomu vznikajú konflikty. Samozrejme vieme, že sa to nedá. Zabudnite na to heslo. Partnera sa snažte menej vychovávať, pamätajte, že on (ona) už vychovaný je. Nie tak ako by ste chceli, ale čo je dnes ideálne? Vždy ho môžete vrátiť tam, odkiaľ ste ho vzali. V práci ste veľmi súťaživí, to je dobre pre rýchly postup. Keďže ste zásadoví a svoje zásady zároveň každý deň porušujete, často Vás hryzie svedomie. Hviezdy Vám radia: Zahoďte zásady! Nemať zásady je tiež zásada. Ste obratnými rečníkmi a pravdu si viete vždy vyhádať. Vyhľadávajte ľudí so šarmom a charizmou, takých, čo vedia urobiť atmošku. Pri nich sa naučíte, že aj boj o prežitie sa dá zvládať s humorom. Takto vyzbrojených vás čaká jeden z najlepších rokov vôbec. No ale zabijete sa, keď ste dobrí?

Pokračovanie…

With respect

domino  svetík

Potrebuje Boh peniaze zo štátneho rozpočtu SR?

11.12.2018

*Pre potreby tohto článku budeme vychádzať z predpokladu, že Boh existuje, keďže legislatíva, aj štátny rozpočet SR, s takýmto predpokladom pracujú. *Pre potreby tohto článku si, približne viac »

Nový cieľ USA na zmenu režimu: S. Arábia ?

17.11.2018

USA nutne potrebujú "spáchať ďalšie dobro" a zastaviť ďalší krvavý režim, aby si po svetovou verejnosťou nie príliš vysoko hodnotených inváziách do Afganistanu (2001), Iraku (2003), Líbye viac »

Bratislavu (a Slovensko), predsa neriadia hlupáci! ? Príbeh cesty.

08.11.2018

Bratislavu riadia ľudia, ktorých sme si zvolili my sami, na základe našej viery, že spravovanie vecí verejných budú viesť spôsobom, ktorý z akéhokoľvek hľadiska postupne vedie k uľahčovaniu viac »

Maďarsko, protest, Budapešť

Protesty Maďarov proti zákonníku práce i Orbánovi pokračovali

16.12.2018 21:59

Maďarský parlament v stredu prijal kontroverznú novelu zákonníka práce.

sanitka, záchranári, prvá pomoc

Dievčatko z Revúcej privalil televízor, nešťastie neprežilo

16.12.2018 20:52

Maloletá na seba televízor pravdepodobne stiahla.

Belgicko, Brusel, protest, migračný pakt,

V Bruseli protestovali tisíce ľudí proti migračnému paktu

16.12.2018 20:04

Polícia použila proti demonštrantom slzotvorný plyn aj vodné delá.

sucho, pôda, zem

Farmári sa sťažujú, že nedostali odškodné za sucho v roku 2017

16.12.2018 19:00

Napriek sľubom vláda zatiaľ neposkytla stovke najviac postihnutých farmárov suchom v roku 2017 sľúbenú pomoc, tvrdia farmári.